Arama Sonuçları
+90 (212) 234 77 72 WhatsApp: +90 (553) 773 06 07

info@vizem.com.tr

Vize Bul
3. ADIM ZİYARET AMACINIZ
  ARA

   

  www.vizem.com.tr    ‘’Artemis Vize & Danışmanlık Hizmetleri’’ çatısı altında faaliyete geçirilmiştir.. Vize servisi olarak gerekli deneyim ve tecrübeye sahip kadrosu ile artık vize işlemleriniz için konsolosluk önlerinde saatlerce beklemeyecek ve değerli olan zamanınızı diğer işlerinize ayırıp, almış olduğunuz danışmanlık ve vize hizmeti ile vize başvuru süreci ve sonrasında da bilgi sahibi olacaksınız

   

  Yıllardır vize hizmeti veren şirketimiz, vize servisi olarak gerekli deneyim ve tecrübeye sahip kadrosu ve ayrıntılı web sitesiyle Türkiye’nin en kapsamlı vize bilgi bankası olan www.vizem.com.tr 'nin siz değerli müşterilerimiz için bir kazanç ve avantaj olduğunu düşünüyor tüm vize işlemlerinizde daima en yakın yardımcınız olacağımızın sözünü veriyoruz.

  Yeterli bilgi - tecrübe ve donanıma sahip www.vizem.com.tr  ARTEMİS CONSULTİNG  Bünyesinde her yıl binlerce yolcumuza hızlı - güvenli ve sorunsuz vize hizmeti vermenin haklı gururunu yaşamakta, sizlerden aldığı bu güvenle de müşteri portföyü ve partner acente yelpazesini genişletmektedir.

  Artık vize işlemleriniz için konsolosluk önlerinde saatlerce beklemeyecek ve değerli olan zamanınızı diğer işlerinize ayırıp, almış olduğunuz danışmanlık ve vize hizmeti ile vize başvuru süreci ve sonrasında da bilgi sahibi olacaksınız.

   

   

  Danışmanlık

  İlk defa Schengen vizesi alacak kişilerin konsolosluklara Vize Başvurularını biz yapabilmekteyiz. Konsolosluk gerekli görür ise şahsen görüşmeye çağırabilirler. www.vizem.com.tr olarak bu başvurularınız kabul olması önem arzettiği sebebiyle sizlere bu konuda her türlü danışmanlık hizmetini sunmaktayız.

  Konsolosluğa vize başvurusunda bulunmadan önce belge ve evraklarınızı kontrol eder eksik yada hatalı bir durum söz konusuylsa sizi bilgilendir ve yönlendiririz.

  Sizler için ve konsolosluk için en uygun tarih ve saate ilgili konsolosluklardan randevu işlemlerini sizin adınıza alırız. Ayrıca konsoloslukta karşılaşabileceğiniz her hangi soru veya sorun için sizlere bilgilendiririz.

   

  Vize Hizmet Servisi nasil çalışıyor?

  • Vize Hizmet Servisine başvuran kişilere iki şekilde yardımcı olunmaktadır,
  • Şahsı adına vize başvurusu ve takibi
  • Vize işlemlerinde her türlü danışmanlık hizmeti
  • Otel Rezervasyonu
  • Uçak bileti Rezervasyonu
  • Fuar seyahatleri ve Vize İşlemleri

   

  Vize Başvurusu ve takibi işlemleri nasıl yapılır?

  • Şahsı adına vize başvurusu ve takibi

   

  Başvuru ve takibi:

  Vize başvurunuz için gerekli olan belgerlerinizi öncelikle bizlere göndermeniz gerekmektedir.

  Belgeleriniz deneyimli kadromuz tarafından başvuru türünüze uygun olarak değerlendirilecektir. Eksik yada hatalı bir belge varsa bu konuda tarafınız bilgilendirecektir.

  Her hangi bir sorun yoksa sizin adınıza vize başvurunuz yapılacaktır. Başvuru neticesinde takibi sürdürülerek en kısa süre içinde netice alınmaya çalışılacaktır.

  Ve kosoloslukta işlemleriniz tamamlandıktan sonra pasaportunuzu tekrardan sizlere göndereceğiz.

  ÖNEMLİ: İlk defa Schengen (şengen) vizesi başvurusunda bulunacak kişiler konsolosluğa şahsen başvurmak zorundadırlar. www.vizem.com.tr bu noktada İlk defa Schengen (şengen) vizesi alacak kişilere danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

  (Bkz: Schengen (şengen) ülkeleri: Almanya, Avusturya, Belçika, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Hollanda, İslanda, İspanya, İsveç, İtalya, Lüksemburg, Norveç, Portekiz, Yunanistan)